Mountain View

Hisarcıklıoğlu, Akademi Hastanesi Stantını Ziyaret Etti

İdeal Evlilik Fuarı için ilimize gelen TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu fuar alanında bulunan Akademi Hastanesi stantını ziyaret ederek Akademi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Kırman ile sohbet etti.

 
GENİŞ KATILIM
Kocaeli Ticaret Odası’nın ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. işbirliğinde gerçekleştirilen Doğu Marmara İdeal Evlilik Fuarı ( İDEV ) 2018 kapılarını açtı. Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB’in destekleri ile hazırlanan İDEV’e onlarca sektörden yüzlerce firma katıldı.

 
HİSARCIKLIOĞLU, ZEYTİNOĞLU VE KIRMAN SOHBET ETTİ
İDEV için ilimize gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu program kapsamında Akademi Hastanesi stantını ziyaret etti. Hisarcıklıoğlu’na Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, KOTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer ve çok sayıda yetkili eşlik ederken Hisarcıklıoğlu, Zeytinoğlu ve Kırman bir süre sohbet etti.

Yorum Yazın