Mountain View

Doç. Dr. Süleyman Karakoyun, Kardiyobahar Kardiyoloji Güncellemesi Toplantısı’nda

Türk Kardiyoloji Derneği çalışma grupları tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen, Kardiyo-Bahar Kardiyoloji Güncellemesi toplantısı bu yıl da 7-10 Mart 2019 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Elexus Otel’de düzenlendi.Türk Kardiyoloji Derneği tarfından “6. Kardiyobahar Kardiyoloji Güncellemesi” toplantısında Akademi ailesi bünyesinde yer alan Kardiyoloji bölümü doktorlarından “Doç.Dr.Süleyman Karakoyun”sunum gerçekleştirdi.
WhatsApp Image 2019-03-11 at 14.49.05 (2)
Türk Kardiyoloji Derneği’nin düzenlemiş olduğu “6. Kardiyobahar Kardiyoloji Güncellemesi” toplantısında hastanemiz Kardiyoloji bölümü doktorlarından “Doç.Dr.Süleyman Karakoyun” Koroner Kalp hastalıklarında non-klasik ve potansiyel risk faktörleri konuşmasıyla toplantıya sunumları ile katkıda bulundu. Son bir yıl içerisinde yayınlanmış kılavuz değişikliklerin tartışılacağı teorikten pratiğe kılavuz oturumu ve kardiyoloji camiasında ses getiren çalışmaların sunulduğu toplantıda yer almaktan ve bu çalışmalara destek vermekten onur ve gurur duyuyoruz.
Hastanemizi bilimsel yönden ileriye taşımak  ve gerek ulusal gerek uluslarası toplantılarda ve yayınlanacak olan makalelerde üst sıralara taşımaya devam etmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Yorum Yazın